Domů NABÍDKA PRO DLOUHODOBĚ NEZAMĚSTNANÉ - REKVALIFIKAČNÍ KURZ "STRÁŽNÝ"
NABÍDKA PRO DLOUHODOBĚ NEZAMĚSTNANÉ - REKVALIFIKAČNÍ KURZ "STRÁŽNÝ" PDF Tisk Email
Pondělí, 16 Leden 2012 00:00

 

Občanské sdružení Ostravské slunéčko v současné době nabízí dlouhodobě nezaměstnaným osobám účast v akreditovaném rekvalifikačním kurzu Strážný. Rekvalifikační kurz je jednou ze vzdělávacích aktivit projektu s názvem „Vzdělávání osob se zdravotním postižením k získání pracovního uplatnění na pozici strážný“.  Součástí realizace projektu je zajištění pracovního uplatnění pro více než 75 % úspěšných absolventů rekvalifikace.

Kurz je určen pro dlouhodobě nezaměstnané muže i ženy evidované na kterémkoliv z úřadů práce v Moravskoslezském kraji (podmínkou je doba vedení v evidenci úřadu práce 5 měsíců a déle). Kurzy probíhají v Ostravě a účastníkům je hrazeno jízdné hromadnou dopravou na výuku a zpět do místa bydliště. Kurz trvá celkem 33 pracovních dnů a úspěšní absolventi získají osvědčení pro výkon práce Strážný.

Jednotlivé kurzy začínají:
30. ledna 2012
3. května 2012
9. července 2012


Zájemci o rekvalifikaci a následné uplatnění se mohou přihlásit u koordinátora pro cílovou skupinu, telefon: 605 085 952, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Aktualizováno Pátek, 23 Březen 2012 11:39