Domů Reference
Reference PDF Tisk Email

Petr Otáhal předseda sdružení Ostravského slunéčka na TV Prima a TV Public

 

Petr Otáhal (předseda OSOS) informoval o výslecích projektů Ostravského slunéčka formou besedy, která byla odvysílána na TV Prima 19.05.2011,
a na TV Public 22 a 23.05.2011. Záznamy můžete shlédnout na:Medializace našich úspěšných projektů ... zde!

 

 28.04.2011
Konference v Ostravě na téma: Nové pracovní příležitosti pro nezaměstnané!

Dne 28. dubna pořádala společnost Petr Otáhal, s. r. o., významnou konferenci v Ostravě, na níž byly představeny úspěšné projekty, které přispějí k vytvoření nových pracovních míst pro řadu nezaměstnaných v tomto regionu a okolí. Konference se zúčastnili zástupci státní správy, pracovních úřadů a organizace působící v oblasti lidských zdrojů.

 

Jejím cílem bylo seznámit zúčastněné s novými úspěšnými projekty, s novými pracovními příležitostmi pro uchazeče práce a s podmínkami pro vstup nezaměstnaných do těchto projektů. Nejdůležitějším cílem uvedených projektů je zajistit úspěšným absolventům rekvalifikace pracovní uplatnění.

 

Petra Lančová představila další úspěšný projekt občanského sdružení Ostravské slunéčko, dotovaného z ESF pod názvem:
„Vzdělávání osob se zdravotním postižením (lehká invalidita) k získání pracovního uplatnění na pozici strážný“. Jde o 20-ti denní rekvalifikační program Strážný akreditovaný MŠMT ČR, DK 68-008-E, č. j. 3 668/11-24/147. Projekt bude probíhat v Ostravě, Frýdku-Místku, Karviné, Novém Jičíně, Opavě a v Bruntálu.Ing. Mgr.

 

Yvetta Mikulcová představila občanské sdružení Ostravské slunéčko a jeho úspěšný grant z Evropského sociálního fondu (ESF) s názvem:
„Zpět do práce prostřednictvím rekvalifikace Pracovník v sociálních službách - pečovatelka (nebo pečovatel) a dalších potřebných doplňujících motivačních a odborných aktivit a zajištění pracovního uplatnění“. Realizace výuky bude probíhat
ve Frýdku-Místku, Ostravě a Karviné. Zájemci se mohou hlásit prostřednictvím úřadů práce nebo přímo v sídle Ostravského slunéčka ve Frýdku-Místku.

 

Petr ČERNOTA, P.R. manager marketingu a manager občanských aktivit